Ta strona wykorzystuje ciasteczka
Rozumiem / Polityka prywatności

Cennik

Tanie noclegi – Brenna | pokoje w Willi Oleńka

Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w Willi Oleńka był atrakcyjny dla Ciebie i korzystny dla Twojego portfela. Oferujemy tanie noclegi – w Brennej proponuje się różne ceny, ale u nas doba dostępna jest już od 35 zł/os. Naszym gościom oferujemy kompleksowe usługi i wyjątkowo komfortowy nocleg. Sprawdź, jak wyglądają nasze pokoje i zarezerwuj tanie noclegi w Brennej, a przekonasz się, że ta miejscowość gwarantuje doskonałe spędzenie czasu.

Nasze tanie pokoje w Brennej oferują standard porównywalny do standardu, jaki panuje w większości średniej klasy hoteli, a cena za dobę jest nawet kilka razy niższa, co pozwala Ci zaoszczędzić, a zaoszczędzone pieniądze wydać na przykład na atrakcje dostępne w okolicy lub po prostu na to, co lubisz. Pokoje w Brennej w Willi Oleńka mają komfortowe łazienki oraz telewizory i dostęp do Internetu – wszystko, czego potrzebujesz, by przyjemnie spędzić czas.

Doskonale wiemy, że część turystów ma ograniczony budżet, a mimo to nie chce rezygnować z urlopu w górach i właśnie ta myśl przyświecała nam podczas tworzenia oferty Willi Oleńka. Jeżeli interesują Cię tanie pokoje w Brennej – to gwarantujemy niskie ceny i doskonały klimat, a dodatkowo domową atmosferę i piękne widoki z okna.

Zgodnie z Uchwałą nr X/103/11 Rady Gminy Brenna z dn. 13.10.2011 wysokość dziennej stawki opłaty miejscowej od 2012 roku wynosi 1,00 zł. Opłata ta doliczana jest do kosztu noclegu.

Wykonanie oraz hosting: 7 WAYS Software