Ta strona wykorzystuje ciasteczka
Rozumiem / Polityka prywatności

Galeria

Pensjonaty w Brennej – galeria Willi Oleńka

Naszym Gościom oddajemy do dyspozycji wyjątkowo zadbane i komfortowe pokoje gościnne. Działamy nieco inaczej niż pozostałe pensjonaty w Brennej. Nasza miejscowość dysponuje rozbudową bazą noclegową, aczkolwiek mało który obiekt może dorównać klimatem Willi Oleńka. U nas Goście mogą się czuć całkowicie swobodnie i mają dostęp do pełnego wyposażenia, dzięki któremu wykonywanie codziennych czynności jest proste i szybkie.

Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby zapewnić Gościom komfortowe warunki i aby każdy mógł poczuć się u nas jak w domu. Nie gwarantują tego wszystkie pensjonaty. Brenna jest miejscowością typowo turystyczną i większość obiektów nastawiona jest przede wszystkim na obsłużenie jak największej liczby gości – u nas jest inaczej. Dla nas liczy się przede wszystkim to, by każdy Gość był zadowolony i z chęcią odwiedził nas po raz kolejny.

Każdy udostępniany przez nas pokój posiada pełne wyposażenie oraz własną toaletę. Możesz mieć pewność, że wypoczniesz w komfortowych warunkach przy zachowaniu pełnej prywatności. Ile kosztuje nocleg? Niewiele, gdyż oferujemy tanie noclegi. Zobacz nasze pokoje w Brennej i przekonaj się, że warto do nas zawitać.

Poniżej prezentujemy aktualne zdjęcia naszych pokoi oraz zdjęcia obiektu z zewnątrz, w tym ujęcia urokliwego ogrodu oraz panoramy miejscowości.

Pokój 1

 

Pokój 2

 

Pokój 3

 

Pokój 4 - studio

 

Pokój 6

 

Pokój 7

 

Kuchnia
Ogród


 

Wykonanie oraz hosting: 7 WAYS Software