Ta strona wykorzystuje ciasteczka
Rozumiem / Polityka prywatności

O nas

Kwatery prywatne w Brennej – Informacje

Nie ma miejsca na nudę!

Od ponad 20 lat prowadzimy kwatery prywatne w Brennej, przez co mogliśmy dokładnie poznać potrzeby wszystkich odwiedzających nas osób. Dlaczego Goście tak często do nas wracają? Powód jest prosty – zapewniamy pełne pasji, przyjacielskie podejście. Każdego miesiąca liczba stałych gości Willi Oleńka wzrasta, a Goście przez wiele lat wspominają chwile spędzone w naszym obiekcie. Gościliśmy wiele znanych postaci, jak Robert Janowski, Halina Bednarz (występującą w serialu „Samo Życie”) oraz Damian Holecki.

 

Komfort i czystość

Nasze pokoje gościnne w Brennej wyróżniają się dwoma elementami – wysokim komfortem i nienagannym porządkiem. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Nasi goście zauważają to i bardzo sobie cenią, podkreślając przy tym, że w takich warunkach przyszło im wypoczywać w Willi. Zadowolenie naszych Gości stanowi najlepszą zapłatę za nasze starania i trud.

 

Wszystko w jednym miejscu

Dzięki naszej lokalizacji i bogatemu zapleczu samej Willi, każdy Gość odwiedzając y nasz pensjonat  będzie mógł odpocząć od codziennych obowiązków i wielkomiejskiego zgiełku. Wszystko jest na miejscu! Każdy oferowany przez nas pokój do wynajęcia wyposażony jest w osobną łazienkę i telewizor. Dodatkowo zapewniamy dostęp do nowej, w pełni wyposażonej kuchni. W całym budynku jest dostęp do bezprzewodowego Internetu, a na terenie obiektu znajdziesz plac zabaw dla swoich dzieci, miejsce do grillowania w stylowej altanie i parking. Pożywienie możesz przygotować samodzielnie albo zakupić przepyszne dania w jednej z dwóch zaprzyjaźnionych restauracji.

 

Gospodarze służą pomocą

Jesteśmy ludźmi otwartymi i przyjaźnie nastawionymi do naszych Gości. W żadnym wypadku nie doświadczysz z naszej strony nachalności, natomiast zawsze będziesz mógł liczyć na pomoc. Zrobimy wszystko, abyś przeżył w Brennej niezapomniane chwile.

Serdecznie zapraszamy!

Wykonanie oraz hosting: 7 WAYS Software